Ślubowanie klas pierwszych

Utworzono dnia 18.10.2021

Pierwszoklasiści przekroczyli mury Szkoły Podstawowej w Mieścisku 1 września, ale dopiero 14 października 2021 r. zostali włączeni do braci uczniowskiej. W tym dniu rodzice zaszczycili nas swoją obecnością. Ślubowanie poprzedziła ciekawa część artystyczna, która zachwyciła dyrektor szkoły Natalię Pałczyńską, gdyż dzieci bardzo ładnie zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności recytatorskie, muzyczne, sportowe i taneczne. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły pasowała każde dziecko na ucznia Szkoły Podstawowej w Mieścisku. Spotkanie umiliła nam klasa IVb , która zagrała na flażoletach i szkolna grupa taneczna „Pasemka”. Dzieci otrzymały w prezencie od swoich starszych kolegów plecaki, a od rodziców kolorowe krążki do siedzenia. Uroczystość przygotowały wychowawczynie p. Maria Owczarzak i p. Beata Smykowska. Oprawą muzyczną uroczystości zajął się p. Tomasz Serwatka, a perfekcyjnie ją poprowadziła przewodnicząca szkoły Zofia Serwatka.

Utworzono: 14.11.2021