Podsumowanie projektu "Komunikacja"

Utworzono dnia 21.10.2021
W naszej szkole podsumowano dzisiaj projekt dotyczący komunikacji drogowej. ????️
W ramach jego realizacji uczniowie rywalizowali ze sobą na sprawnościowym torze rowerowym, tworzyli makiety miasteczka ruchu drogowego oraz tworzyli prace plastyczne, które promowały bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Zadania konkursowe cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Nagrody wręczyli zaproszeni goście:
✅WICESTAROSTA POWIATU WĄGROWIECKIEGO, pan Michał Piechocki,
✅ INSPEKTOR DO SPRAW OŚWIATY I KULTURY FIZYCZNEJ GMINY MIEŚCISKO, pani Mariola Czelna,
✅oraz DYREKTOR SP W MIEŚCISKU, pani Natalia Pałczyńska.
Utworzono: 14.11.2021