Podsumowanie projektu "Komunikacja"
W naszej szkole podsumowano dzisiaj projekt dotyczący komunikacji drogowej. 
W ramach jego realizacji uczniowie rywalizowali ze sobą na sprawnościowym torze rowerowym, tworzyli makiety miasteczka ruchu drogowego oraz tworzyli prace plastyczne, które promowały bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
Zadania konkursowe cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Nagrody wręczyli zaproszeni goście:
Podsumowanie projektu "Komunikacja"
Utworzono: 14.11.2021




